Drugie spotkanie


Drogie kreatywne białostoczanki, czas na drugie spotkanie ! Nie dajmy zmiennej pogodzie zatrzasnąć się w domu i wspólnie pokonajmy ją gorącym napojem oraz głową pełną pomysłów. Osobom, które po raz pierwszy witamy na blogu przypominamy czym jest BiałystoKreatywny:
Blog powstał z potrzeby dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Proponujemy cykliczne spotkania na terenie Białegostoku przy kawie i ciastku, na których będziemy mogły się lepiej poznać i uczyć od siebie nawzajem.
Tematem przewodnim drugiego spotkania jest "Dzieło, z którego jestem najbardziej dumna". Pochwalcie się pracą, która przysporzyła Wam najwięcej radości, bądź problemów :) Jesteśmy ciekawi Waszych historii i przeżyć. Dodatkowo planujemy wymieniać się doświadczeniami oraz plotkować o kreatywnej blogosferze.


Sugerowana data spotkania to 22.09.2013 (niedziela) o godz. 13:00*
Miejsce spotkania to: Kawiarnio-Księgarnia "Spółdzielnia", ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/1 (link)

*data i godzina spotkania może ulec zmianie pod wpływem Waszych sugestii

Jeżeli pogoda nie dopisze siedzimy w środku kawiarnii, na ostatniej kanapie, która jest niewidoczna z zewnątrz dlatego wejdźcie do środka i wypatrujcie naszego emblematu:

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage'a facebook.com/bialystokreatywny gdzie będą pojawiać się aktualne informacje na temat spotkań.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkie chętne osoby na spotkanie. To świetna okazja, aby poznać się nawzajem i skorzystać ze wspólnych doświadczeń. Jeżeli jesteś chętna wziąść udział w spotkaniu napisz komentarz. Zapraszamy !

UPDATE:

WASZE KOMENTARZE:

  1. świetny pomysł na te spotkania! sama chętnie bym się na takim zjawiła jakby było na przełomie końca grudnia i początku stycznia, jak będę w Polsce :)

Zostaw swój komentarz