SPOTKANIE #4 - Podsumowanie roku


Z okazji świąt mamy dla Was niespodziankę – fotorelacja z listopadowego spotkania BiałystoKreatywny.

Nasza frekwencja zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale i obsługę kawiarni (co oczywiście nas cieszy). Po Baristacji mieliśmy już doświadczenie w przemeblowaniach lokalów i organizacji przestrzeni, co przydało się i tym razem. Po przejęciu wszystkich miejsc siedzących kawiarni mogliśmy zacząć spotkanie.

W trakcie okazało się, że większość się zna i jesteśmy jedną, wielką, rękodzielniczą rodziną. Różnorodność doświadczeń i technik zawróciła nam w głowie, a Wasze prace jak zwykle były piękne i pomysłowe. Bardzo nas cieszy, że nie tylko rękodzielnicy, ale i osoby z innych kreatywnych dziedzin postanowiły się pokazać. Wszechstronność była naszym znakiem rozpoznawczym :)


Kiedy w naszych głowach powstała inicjatywa spotkań nie sądziliśmy, że tak szybko zacznie nam brakować na nie miejsca. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że jest Was aż tyle i macie chęć poznać się nawzajem. Teraz jesteśmy pewni, że idea takich spotkań była nam wszystkim potrzebna.

Od stycznia ruszają kolejne spotkania, których forma ulegnie nieznacznej zmianie. Ciągle eksperymentujemy, mamy nowe pomysły i liczymy na to, że uda nam się je wprowadzić w życie. Jedyne, co się nie zmieni to nasza chęć do poznawania nowych osób i ich pasji, a tych, których już spotkaliśmy chcemy poznać lepiej :)

Nowy rok to nowe możliwości, również dla nas

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i propozycje. W chwili obecnej szukamy stałego miejsca spotkań, które pomieści ok. 30 osób nie przeszkadzając reszcie gości, najlepiej z dostępem do Wi-Fi i projektora.
Jeżeli znasz takie miejsce lub kogoś kto może je udostępnić pisz na:  


Życzymy Wam udanych Świąt i do zobaczenia w Nowym Roku na kolejnych spotkaniach !

Za profesjonalne zdjęcia dziękujemy Karolinie Krupie. Można na Ciebie liczyć ! :) Wojtek też poszalał ze zdjęciami i oto co udało mu się wycisnąć z cyfrówki na ustawieniach AUTO :)
Za miejsce, wyrozumiałość i wspaniałą obsługę dziękujemy ekipie z Kawiarnio-Księgarni "Spółdzielnia". Mamy nadzieję, że świąteczne prezenty od Ani przypadły do gustu :)

Za obecność dziękujemy wszystkim przybyłym, liczymy na Was na kolejnych spotkaniach.


WASZE KOMENTARZE:

Zostaw swój komentarz