Trzecie spotkanie


Październik okazuje się zimnym miesiącem, a jego mrozy skłaniają nas do siedzenia w ciepłych domach i tworzenia. Z pewnością macie już mnóstwo prac do pokazania, pomysłów do zrealizowania i tematów do obgadania. Najwyższy czas na trzecie spotkanie kreatywnych kobiet z Podlasia :)

Tematem przewodnim będą "Jesienne wytwory"
Przynieście na spotkanie swoje prace stworzone podczas jesiennych wieczorów bądź inspirowane jej kolorami, a także historie z tym związane. Zmasowany atak dzieł mile widziany :)

Osoby, które śledzą nasz fanpage domyślają się miejsca spotkania. Będzie to Baristacja. Planujemy osobiście sprawdzić krążące opinie o smakowitości i przytulności tego miejsca.

Sugerowana data spotkania to 20.10.2013 (niedziela) o godzinie 14:30 * 
*data i godzina spotkania mogą ulec zmianie pod wpływem Waszych sugestii

Nowe osoby, które planują do nas dołączyć niech wypatrują w kawiarni naszego emblematu.


 Zachęcamy do śledzenia naszego Fanpage, gdzie pojawiają się aktualne informacje na temat spotkań oraz relacje z nich. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby, w szczególności te, które na spotkaniu pojawią się po raz pierwszy. Nasze spotkania to dobra okazja do poznania osób o tych samych zainteresowaniach, skorzystania ze swoich doświadczeń, dzielenia swoich pasji i ciekawych rozmów. Im nas więcej tym raźniej :)

Jeżeli jesteś chętna wziąć udział w spotkaniu daj znać w komentarzu. Zapraszamy ! :)


Baristacja - Kawiarnio Piekarnia
ul.Sienkiewicza 7, Białystok

20.10.2013 (niedziela) - 14:30

WYDARZENIE: KLIKNIJ


WASZE KOMENTARZE:

  1. Bardzo bym chciała poznać inne " mniej lub bardziej zakręcone " kobiety. Niestety w ten weekend mam zjazd i nie jestem w stanie dojechać do Białegostoku :( Jeżeli termin uległ by zmianie to bardzo proszę o informację !

    mój adres : polakowska72@o2.pl lub https://www.facebook.com/agnieszka.polakowska1?ref=tn_tnmn
    pozdrawiam serdecznie

  2. w końcu w porę odczytałam wiadomość....ale niestety nie dam rady...dyplom sam się nie zrobi...a szkoda:D Dzięki za wspaniałe zaproszenie. Takich spotkań pewnie będzie jeszcze więcej a wtedy na pewno się na nie wybiorę:D

  3. Następne spotkanie odbędzie się w listopadzie, także wypatruj informacji na naszym blogu/fanpage i rezerwuj sobie wolny termin :) Wiekiem się nie przejmuj, u nas nie ma ograniczeń wiekowych i Panie dobrze o tym wiedzą :)

Zostaw swój komentarz