OSTATNIE SPOTKANIE W 2013Ho, ho, ho! Zima przed nami, czas uzbroić się w zapasy!

Ustaliliśmy już termin 4 spotkania kreatywnych kobiet z Podlasia, które będzie ostatnim w tym roku. Jedną z atrakcji spotkania będzie przedświąteczna wymianka i prezenty! Jeżeli masz swoje prace, które chętnie wymienisz na inne cudowności naszych kreatywnych białostoczanek przynieś je na spotkanie. Może akurat ktoś wymieni się na to, czego od dawna szukałaś?
Jeżeli przyniesiesz nieużywane przez Ciebie materiały (koraliki, półfabrykaty, sznurki, wstążeczki, gadżety rękodzielnicze itd.), pamiętaj, aby były w dobrym stanie i starannie zapakowane. Wymianka ma charakter barterowy, czyli rzecz za rzecz :) 

„Coraz bliżej święta” to nasz temat przewodni. Chcemy poznać Wasze opinie na temat przedświątecznej gorączki od tej kreatywnej strony.
  •  Co robicie, aby mieć wyjątkową choinkę w tym roku ?
  • Jak radzicie sobie z lawinami zamówień czy próśb od rodziny i znajomych ?
  • Jakie jarmarki się szykują ?
  • Kto i gdzie zrobi przedświąteczną wyprzedaż rzeczy potrzebnych nam do tworzenia ?
  • Co Was na święta denerwuje, a co inspiruje itd.
Przynieście swoje prace i historie! Każdy z Was będzie mieć kilka minut, aby opowiedzieć o swojej pasji i pokazać swój talent. Jeżeli starczy nam czasu Agata z Qrkoko.pl pokaże jak zrobić szalik… na palcach! 


Jest to tak proste, że poradzi sobie z tym nawet kilkulatek. Jeżeli też chcesz się tego nauczyć przynieś ze sobą jeden kłębek grubej włóczki (ewentualnie dwa kłębki cieńszej).

Do zobaczenia na miejscu!

Data spotkania: 24 listopada (niedziela) o godzinie 13:00
Miejsce spotkania: Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia” ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/1
Wydarzenie na Facebooku: LINK

WASZE KOMENTARZE:

  1. z miłą chęcią bym dołączyła do Waszego spotkania, ale niestety mieszkam na południu woj. opolskiego, nie mam szans dotrzeć :(

  2. Bardzo dziękuje za zaproszenie :) szczerze mówiąc już dawno chciałam do Was dołączyć, tylko nigdy nie mogłam być w wyznaczonym dniu, teraz też mi się to raczej nie uda ze względu na studia zaoczne :/ może kiedyś się wyrwę i Was poznam kreatywne kobietki :)
    pozdrawiam i życzę miłego czasu :)

Zostaw swój komentarz