Pierwsze spotkanie

Podlasie pełne jest kreatywnych kobiet z pasją.
 
Blog powstał z potrzeby dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Proponujemy cykliczne spotkania na terenie Białegostoku przy kawie i ciastku, na których będziemy mogły się lepiej poznać i uczyć od siebie nawzajem.

Pierwsze tego typu spotkanie proponujemy w
 niedzielę 1.09.2013 
w Kawiarnio-Księgarni "Spółdzielnia" 
na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 8/1

wstępnie o godzinie 13:00.


Na pierwszym spotkaniu chciałybyśmy się ze sobą poznać, powymieniać linkami do blogów i po babsku poplotkować o tym co słychać w kreatywnym świecie.

Na kolejnych proponujemy uczyć się od siebie nawzajem różnych technik w zależności od upodobań.


Jeżeli też chcesz się z nami spotkać daj znać w komentarzu.
Takie spotkanie nic nie kosztuje :) Płacisz tylko za bilet autobusowy czy kawę z kawiarni.

Miejsce, godzina i data może być zmieniona w zależności od waszych potrzeb i grafików.

WASZE KOMENTARZE:

 1. W jakim przedziale wiekowym będą osoby na spotkaniu? I z jakich blogów? :) Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

 2. Przy naszej pasji wiek nie jest ważny :)
  Każdy się dogada! ;) Nas łączy jeden twórczy język!!!
  Jeżeli udami się to na pewno się zjawię! :D

 3. Dokładnie! Wiek nie ma znaczenia, spodziewamy się osób nie młodszych niż 15-16 lat i nie starszych niż 40-50 :) Chociaż oczywiście zapraszamy serdecznie wszystkich!
  Blogi rękodzielnicze, kulinarne, lifestylowe, modowe itd Każdy kreatywny :)))

 4. Pomysł cudowny! Dziękuję za zaproszenie! Niestety akurat 1 września będę w pociągu do Białegostoku i nie uda mi się być na tym spotkaniu :/ szkoda, naprawdę żałuję :(

  Czekam na relację ze spotkania i informacje o kolejnych spotkaniach :)

  pozdrawiam
  Kasia

 5. Z góry serdecznie dziękuję za wpis na moim blogu dzięki któremu mogłam tu trafić :) Super inicjatywa! Jestem jak najbardziej na tak :) Tylko własnie nie wiem czy akurat w proponowanym terminie, ponieważ nie znam jeszcze swojego grafiku na wrzesień...
  Wiek na takich spotkaniach nie gra roli :)
  Pozdrawiam :)

 6. Dziękuję za zaproszenie. Pewnie, że bym chciała. Bardzo brakuje mi takich spotkań, dzielenia się swoimi zainteresowaniami. Termin, jak na razie, mi pasuje.

 7. Bardzo się cieszę, że będę mogła was wszystkie poznać :) Mam nadzieję, że starczy dla wszystkich miejsca :D

 8. Dziękuje za wizytę u mnie i zaproszenie. Bardzo chętnie poznam białostoczanki robótkomaniaczki ale nie mogę na razie potwierdzić obecności w tym terminie, nie mam jeszcze grafiku na wrzesień. Pozdrawiam serdecznie :)

 9. Świetny pomysł :) dziekuje za zaproszenie, jednak nie będe mogła być, ponieważ przebywam aktualnie za granicą. Mam nadzieje, że następnym razem się uda. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego, kreatywnego spotkania w babskim gronie :)

 10. Ja również dziękuję za wizytę na Peryferiach Targowiska Próżności i pozostawione tam zaproszenie. Nie będę mogła wprawdzie przybyć na spotkanie, ale trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Udanej atmosfery, kreatywnych pomysłów na popołudniówce zapoznawczej:)
  Serdecznie pozdrawiam!

 11. Dziękuję za zaproszenie :)
  Może się pojawię. Nie jestem co prawda zbyt towarzyskim typem, ale mam nadzieję, że to nie będzie nikomu przeszkadzać ;).

 12. Świetny pomysł :) nareszcie :) :) jak tylko mój Maluszek wyzdrowieje pojawię się na pewno. Alpiso, też nie jestem zbyt towarzyska więc razem będziemy mogły się izolować ;)

 13. Mam prośbę do jakiejś białostoczanki - nie bardzo wiem jak dostać się na miejsce spotkania (kompletnie nie orientuję się w mieście). Wdzięczna byłabym za jakieś wskazówki (za punkt odniesienia mam właściwie wyłącznie galerie handlowe i dworzec :P).

 14. Daj nam znać skąd wyruszasz to pomożemy trafić :) W razie czego możesz spróbować ustalić sobie trasę przy użyciu tej strony - http://bialystok.jakdojade.pl/

 15. Jadę z Bielska Podlaskiego autobusem ale nie wiem na którym przystanku wysiąść. Z tego co widzę jedzie przez 11-go listopada, Zwierzyniecką, Kopernika a dalej na dworzec. To chyba mniej więcej ta okolica?

 16. Zdaje mi się, że najlepiej będzie wysiąść na Zwierzynieckiej i wsiąść na przystanku Zwierzyniecka/Świerkowa. Tam masz dwa autobusy do wyboru: 8 - w kierunku Towarowa/Pętla lub 10 - w kierunku Kolejowa/Dworzec PKP. Obojętnie, którym autobusem pojedziesz wystarczy wysiąść na drugim przystanku - Skłodowskiej/Hortex i potem iść piechotą prosto w kierunku jazdy autobusu, aż dojdziesz do kawiarni. Kawiarnia będzie po drugiej stronie ulicy, ale idąc prosto od przystanku nie powinnaś jej przeoczyć. Piechotą od przystanku do kawiarni idzie się ok 5-10 minut :)

Zostaw swój komentarz